Turnusy nad morzem połączone ze szkoleniem PsówWAKACJE Z PSEM - WCZASY ZE SZKOLENIEM PSÓW

Divider text here
Demo Dog Szkoła dla Psów i Organizator Wczasów ze Szkoleniem Stacjonarny ośrodek szkolenia psów mieści się w Mikoszewie nad morzem i w Bielsku – Białej woj. śląskie. Organizacją aktywnych wczasów zajmujemy się od 2003 roku, gdzie w jednym z naszych obiektów ‘’Malowanym Domku’’ gościliśmy turystów z psami różnych ras, wieku i wielkości  Obecnie nasza oferta nad morzem obejmuje Mierzeje Wiślaną. W górach możemy zaproponować noclegi w Beskidzie Bialskim, Żywieckim i Śląskim. Proponujemy turnusy grupowe i indywidualne. Program zajęć z psem ustalony jest po wcześniejszej konsultacji z zoopsychologiem i instruktorem szkolenia psów. Zazwyczaj turnusy są tygodniowe i przewiduje się trzy godziny dziennie na zajęcia z trenerem. Lekcje z zakresu posłuszeństwa różnego stopnia, zajęcia węchowe to tylko niektóre rzeczy które możemy państwu zaproponować. Nasze ‘’Wczasy szyte na miarę’’ przewidują zajęcia i warsztaty praktyczne, jak i część teoretyczną np. z zakresu Komunikacji psów, Pierwszej pomocy, czy wzmacniania i budowania więzi z pupilem. Wystarczy wybrać lokalizację i termin, prosimy również napisać o swoich preferencjach noclegowych oraz podać jak najwięcej informacji o psim przyjacielu, a my przygotujemy ofertę wczasów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i poznania naszych wykwalifikowanych trenerów i ich psów, które biorą czynny udział w zajęciach.
 Demo Dog Wczasy z Psem Tel: 602-78-52-60 

Zajmujemy się również organizowaniem Turnusów z Psami w innych ośrodkach w kraju, podczas których prowadzimy szkolenia i zajęcia z psami.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  • Turnusy ze Szkoleniem Psów nad morzem,jeziorem i w górach
  • Aktywny Urlop ze Szkoleniem Psów i sportem w zależności od pory roku i miejsca: tenis ziemny, wędrówki górskie, sporty zimowe, jazda konna.
  • Obozy z Psami
  • Zjazdy tematyczne z Psami
  • Weekendowe warsztaty z Psami
  • Wakacje z Psem

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą  turnusów na stronie