Demo Dog Szkoła dla psów - Szkolenia Psów & Zoopsycholog

Szkolenia Psów & Zoopsycholog

  508 307 378 ::  602 785 260

 

Kilka słów o nas — Demo Dog szkoła z doświadczeniem i pasją

 

 

Pracujemy z psami od 2003 roku, nieustannie pogłębiając wiedzę z dziedzin kynologii.  Przedstawiamy wybrane seminaria i warsztaty praktyczne, w których braliśmy udział:

 Alexa Capra od 20 lat szkoli psy i obecnie prowadzi szkołę o nazwie Gentle Team. Sławę zdobyła dzięki programowi EX-COMBATTENTI – programowi rehabilitacji pit bulli używanych do walk.

  Grisha Stewart jest jedną z najlepszych na świecie specjalistów od rehabilitacji psiej agresji.  Jej ośrodek "Ahimsa Dog Trainingw Seattle zyskał prestiżowy tytuł najlepszego ośrodka w Zachodnim Waszyngtonie. "Ahimsa" to buddyjska doktryna poszanowania wszystkich żywych" stworzeń – metody, którymi pracuje Grisha, także są wolne od przemocy i promują dobrostan psów i ich właścicieli.

  Sheila Harper mieszka w Anglii i jest jedną z najpopularniejszych prelegentek w Europie wykładających na temat psychiki psów.

  Turid Rugaas znana jest na całym świecie z wielu publikacji z dziedziny kynologii. Zajmuje się również szkoleniem instruktorów oraz udzielaniem konsultacji właścicielom trudnych psów. Jest współzałożycielką i prezesem organizacji Pet Dog Trainers of Europe.

  Raili Halme mieszka w Finlandii i prowadzi firmę o nazwie Rakkaat Haukut, co oznacza "szczęśliwy pies". Obecnie pracuje nad serią książek o problemach psów. Udziela wykładów dla weterynarzy, pracowników schronisk, szkoli instruktorów szkolenia psów i behawiorystów. Współpracuje z kilkoma centrami szkoleniowymi w Europie i Ameryce Południowej. Założyła dwie organizacje działające w Finlandii (Rakkaat Haukut — Szczęśliwy Pies and Parempi Elämä Koiralle — Lepsze Życie dla Psów) i jest członkiem rady organizacji Pet Dog Trainers of Europe.

  Sarah Fisher jest instruktorem metody TTouch, i prowadzącą popularne programy o problemach ze zwierzętami w brytyjskiej telewizji. Jest najlepiej wytrenowanym instruktorem metody TTouch w Wielkiej Brytanii.